ID: 303870

Mediniai laiptai

Paskelbta: 2018.10.01  07:04
Atnaujintas: 2018.10.01  00:04
Galioja iki: 2019.09.26  07:04
El.paštas: (el.paštas nerodomas)
Kaina: 1.00 EUR
Telefonas: 865057658
 

Atliekame medienos gaminių gamybos ir montavimo paslaugas. Medžio gaminių gamyboje jau turime daugiau kaip 20 metų patirtį, todėl visi gaminiai yra patogus, kokybiški, praktiški ir ilgaamžiai. Iš įvairios pjautos medienos (ąžuolo, uosio, pušies, eglės) gaminame, atvežame ir sumontuojame medienos gaminius, tokius, kaip: laiptai, lauko baldai, pavėsinės, supynės, žaidimų aikštelės, ar smėlio dėžės. Projektuojame ir parenkame tinkamiausius variantus. Gaminame, pristatome ir sumontuojame pas klientą namuose laiptus. Laiptai pagaminti pagal individualų užsakymą puikiai tiks prie bendro namų interjero. Iš medžio, ar rąstų, gaminame ir įrengiame karkasines pirtis ir vasarnamius. Prie jų prideriname medines tvoras, vartus ir vartelius.

Kodėl pasirinkti mus? Todėl, kad tik su mumis Jus sutaupysite savo laiką, pinigus, gausite kokybišką, praktišką, patogų ir ilgaamžį medžio gaminį, be profesionalias įrengimo paslaugas.

PRISTATOME VISOJE LIETUVOJE !

KONTAKTAI:

IĮ Medžio magija

Tel.: 865057658

El.p.: info@medziomagija.lt »

Adresas: V. Kudirkos 15, Garliava, Kauno raj.

http://www.medziomagija.lt/mediniai-laiptai/mediniai-laiptai »Mediniai laiptai. Kita -- Įvairūs skelbimai (Kaunas)    Mediniai laiptai. Kita -- Įvairūs skelbimai (Kaunas)    Mediniai laiptai. Kita -- Įvairūs skelbimai (Kaunas)    Mediniai laiptai. Kita -- Įvairūs skelbimai (Kaunas)    Mediniai laiptai. Kita -- Įvairūs skelbimai (Kaunas)    Mediniai laiptai. Kita -- Įvairūs skelbimai (Kaunas)    Mediniai laiptai. Kita -- Įvairūs skelbimai (Kaunas)    Mediniai laiptai. Kita -- Įvairūs skelbimai (Kaunas)   
Skelbimą peržiūrėjo: 119

Susiję skelbimai
  1. Mediniai laiptai