ID: 309823

Specializuotų tekstų vertimas Ru - Lt, De-lt

Paskelbta: 2019.10.12  16:30
Galioja iki: 2020.10.06  16:30
El.paštas: vertimai219@gmail.com
Kaina: (Nenurodyta)
Telefonas: 8 673 69614
 

NUOTOLINIS VERTIMAS RAŠTU RU-LT, LT-RU, DE-LT

RU-LT, LT-RU Nebrangiai, greitai ir kokybiškai NUOTOLINIU BŪDU raštu verčiu paprastus ir SPECIALIZUOTUS tekstus (sritys: BUHALTERIJA, VERSLO IR KT. SUTARTYS, ĮGALIOJIMAI, APOSTILĖS, ĮSTATAI, archyvų pažymos, TECHNINIAI TEKSTAI (sritys: statyba, šildymas-vėdinimas, šilumos tiekimas, geležinkeliai, elektros tiekimas, įv. INSTRUKCIJOS ir pan.), TEISMO dokumentai, interneto puslapiai (perkelti į Word ar kitą formatą), POPULIARIOJI medicina, akių ligos, psichologija, sociologija, mada, turizmas, restoranų ir kavinių meniu, studentų darbai, viešieji pirkimai, transportas, kriptovaliutos, prekyba valiutų rinkose, automobilių remonto kalkuliacijos, informacinės technologijos, stomatologija, garso įrašai ir kt.) IŠ RUSŲ K. į lietuvių k. ir atvirkščiai (jeigu reikia). GIMTOJI KALBA - LIETUVIŲ. (Vertimų patirtis 9 metai, galiu išrašyti sąskaitą, pasirašytą skaitmeniniu parašu).

Neskubaus vertimo kaina (WORD FORMATU ATSIŲSTO TEKSTO) nuo 4,00 EUR brutto už 1600 ženklų be tarpų (priklausomai nuo teksto sudėtingumo ir skubumo).

DE-LT Nuotoliniu būdu raštu verčiu tekstus VERSLO, finansų, transporto, draudimo, kelių eismo įvykių tema, registrų išrašus, bankų išrašus, policijos dokumentus, mokesčių deklaracijas, įgaliojimus, instrukcijas, susirašinėjimus su įvairiomis institucijomis IŠ VOKIEČIŲ KALBOS Į lietuvių kalbą.

-

Neskubaus vertimo kaina (WORD FORMATU ATSIŲSTO TEKSTO) nuo 4,50 EUR brutto už 1600 ženklų be tarpų (priklausomai nuo teksto sudėtingumo).

Esant poreikiui ir galimybėms ATLIEKU SKUBIUS VERTIMUS.

BE TARPININKŲ. Palankus kainos ir kokybės santykis.

Miestas: visa Lietuva Tel. 8 673 69614 vertimai219@gmail.com »Specializuotų tekstų vertimas Ru - Lt, De-lt. Vertimo paslaugos -- Paslaugos (Vilnius)   
Skelbimą peržiūrėjo: 135