ID: 301865

Profesionalios medžio grybo "Trobagrybio" naikinimo-šalinimo paslaugos nuo A iki Z (Vilnius)

Paskelbta: 2018.06.11  07:32
Atnaujintas: 2018.06.11  00:32
Galioja iki: 2019.06.06  07:32
El.paštas: (el.paštas nerodomas)
Kaina: 1.00 EUR
Telefonas: 860651043
 

Atliekame profesionalias pelėsio naikinimo-šalinimo paslaugas nuo A iki Z. Naikinime šaliname pelėsį su chemikalais ir ozonavimo būdu. Prieš pelėsio naikinimą atliekame konsultavimą tyrimą- diagnostiką indentifikuodamį su spec. prietaisais, dėl kokių priežaščių atsirado pelėsis ir kaip tinkamai jį ir jo priežastys pašalinti visam laikui. Po tyrimo diagnostikos indentifikuodamį ir išanalizave konstrukcijų buklę sudarome darbų planą, kaip tinkamai pašalinti pėlėsio atsiradimo priežastys visam laikui. Paskaičiuojame darbų sąmatą.

KITOS ATLIEKAMOS PASLAUGOS: Tvarkome namų pamatus (betonuojame, perbetonuojame suirusius ar pažeistus ištrupėjusius pamatus) Tvarkome namų pamatus šlapuojančius ir drėkstančius, apsaugome izoliuodami. Tvarkome drėkstančias-šlapuojančias sienas. Tvarkome langų agokraščius. Tvarkome blokiniuose namuose tarpblokines siūles iš buto vidaus. Ištraukinėjame drėgmę iš sienų, pamatų, grindų, lubų ar kitų konstrukcijų. Apsaugome namų pamatus nuo drėgmės (įzoliuojame pamatus) Apšiltiname namų sienas, pamatus. Apskardiname įvairias stogo konstrukcijas arba pakeičiame apskardinimus naujomis skardomis. Atstatinėjame pažeistų nuo drėgmės ar puvinio rąstinių namų rąstų konstrukcijas. Atstatinėjame pažeistas karkasinių namų konstrukcijas.

Dirbame nuo 2010m. per tą laiką jau išnaikinome-pašalinome pelėsį bei likvidavome per 10000 objektuose.

ATLIKTIEMS DARBAMS SUTEIKIAME GARANTIJA. DARBUS ATLIEKAME VISOJE LIETUVOJE.

http://www.pelesionaikinimassalinimas.lt/pelesio-naikinimo-paslaugos »

KONTAKTAI: Tel.:+37060651043 PelesioNaikinimasSalinimas@ ;gmail.com »Profesionalios medžio grybo "Trobagrybio" naikinimo-šalinimo paslaugos nuo A iki Z. Statybos, remonto darbai -- Paslaugos (skelbimai)   
Skelbimą peržiūrėjo: 94