ID: 298485

PATALPŲ ŠILTINIMAS POLIURETANO PUTA (Klaipėda)

Paskelbta: 2017.12.20  14:25
Galioja iki: 2018.12.15  14:25
El.paštas: alyvos@gmail.com
Kaina: (Nenurodyta)
Telefonas: 861115955
 

Kodėl pas nemažą dalį prieš keletą metų apšiltintų namų vėl tampa šalta? Nes aibės šilumą izoliuojančių medžiagų turi sugebėjima sukristi, ar pasislinkus namo konstrukcijai atšokti nuo jos, taip sudarydamos vis naujus mikro plyšius. Tada kaip sulaikyti šilumą namuose? Atsakymas paprastas - šiltinti medžiagomis kurios garantuoja SANDARUMĄ žymiai ilgiau nei trejetą- penketą sezonų. O didžiausią sandarumą rinkoje garantuoja mūsų siūlomos labai kokybiškos POLIURETANO PUTOS, kurios tiesiog prisisiurbia prie šiltinamo paviršiaus nepalikdamos jokio šanso visokiems šalčio tiltams. Tuo pačiu, dėl savo skverbimosi savybių patenka į atokiausius pastato plyšelius ! Beto tai besiūlis šiltinimo būdas - nėra sujungimo - reiškia nebus ateityje ir tarpo. Visa tai ir yra sandarumas.

Konsultacija vietoje yra nemokama

Beje, poliuretano puta – viena ekologiškiausių šiltinimo medžiagų (neturi žalingų sudedamųjų komponentų, neteršia aplinkos, nedulka ir nepelija). Graužikams jis neidomios. ŠILTINAME: Stogus, Fasadus, Sienas, Grindis, Perdangas, Pamatus, Sandėlius, Garažus, Palėpes, Ortakius

Dirbame ir žiemos metu. daugiau informacijos link text »PATALPŲ ŠILTINIMAS POLIURETANO PUTA. Statybos, remonto darbai -- Paslaugos (skelbimai)   
Skelbimą peržiūrėjo: 264