ID: 303110

Knyga dovana jauniesiems (Vilnius)

Paskelbta: 2018.08.10  02:25
Atnaujintas: 2018.08.09  19:25
Galioja iki: 2019.08.05  02:25
El.paštas: dovanaknyga@gmail.com

Žiūrėti visus šio vartotojo skelbimus
Kaina: (Nenurodyta)
Telefonas: 860225809
 

KAIP JI ATRODO? Knyga kietu spalvotu blizgiu viršeliu. Kiekvienas užsakovas gauna unikalią knygą, nėra dviejų tokių pačių knygu su tokiais pačiais viršeliais. Knyga nuo 36 puslapių, kuriuose gražūs žodžiai skirti Jūsų artimiesiems persipina su nuostabiais vaizdais. A4 dydžio knyga papuoš kiekvieną lentyną.

KAS VIDUJE? Knygoje kiekvienas puslapis yra unikalus, prie šios knygos kūrimo turėsite prisidėti ir Jūs, atsakydami į mūsų pateiktą klausimyną. Pagal Jūsų atsakymus mes sukursime tekstus ir vaizdinius, kurie privers suvirpėti kiekvieno solenizanto širdį. Turintiems mažiau laiko, bet norintiems nustebinti savo artimuosius. Tereikės atsakyti į kelis klausimus, o mes pateiksime 36 ar dar daugiau puslapių dedikuotų Jūsų artimiesiems. KOKIOMIS PROGOMIS IR KAM? Picture Ši knyga ideali dovana Jauniesiems vedybų ar sukaktuvių proga nuo tėvų, piršlių, pabrolių, geriausių ar gerų draugų. Picture Jaunajai nuo jaunikio, vedybų ar sukaktuvių proga. Picture Jaunikiui nuo jaunosios, vedybų ar sukaktuvių proga. KIEK KAINUOJA? Kiekvienas puslapis unikalus Kiekvienas žodis tarsi iš Jūsų širdies, asmeniniai puslapiai Iliustracijos kuriančios reikiamą emociją, parinktos pagal jaunuosius Reikalingas Jūsų indėlis atsakant į klausimyną 36 puslapiai

70 eurų Raktiniai žodžiai: knyga dovana, dovana jauniesiems, dovanu idejos, dovana mamai, dovana draugei, vestuviu dovanos, dovanos gimtadienio proga, vestuviu metiniu dovanos, dovanos jauniesiems, originalios dovanos jaunavedžiamsKnyga dovana jauniesiems. Knygos -- Laisvalaikis (skelbimai)   
Skelbimą peržiūrėjo: 287